Ako správne vybraťStarostlivosť o šperky

Starostlivosť o šperky

Ako sa správne starať o šperky?

Zlatý šperk je jemná klenotnícka práca a investícia, ktorá vám bude robiť radosť dlhé desaťročia. Musíte sa však o ňu dobre starať. Ako na to? Pripravili sme pre vás pár tipov, ako sa starať o vaše šperky, aby vydržali krásne čo najdlhšie.

Nosenie šperku a zaobchádzanie s ním

Opatrnosti nie je nikdy dosť. Pri nosení šperku by ste mali byť opatrní, aby ste ho fyzickou aktivitou alebo neopatrných zaobchádzaním nepoškodili. Zvlášť veľký pozor treba dať na pády, aby sa šperk nepoškriabal. Na takto spôsobené kazy totiž neplatí záruka.

Odkladanie

Každý šperk by mal mať svoje vlastné miesto. Šperky môžete ukladať buď do látkou vystlanej kazety alebo šperkovnice. Šperky ukladajte samostatne tak, aby sa navzájom nedotýkali a nepoškriabali.

Čistenie

V domácich podmienkach môžete svoje šperky pred odložením jemne preleštiť mäkkou textíliou. Špeciálnu textíliu na to určenú od nás dostanete ako darček pri každom nákupe.

Záruka a servis

Na šperky kúpené u nás v zlatníctve JASMINE sa vzťahuje záručný aj pozáručný servis. Pri každej vašej návšteve vám šperk radi vyčistíme, aby bol aj naďalej krásny a robil vám radosť.

  • Unikátny dizajn svadobných obrúčok
  • Priamy kontakt s výrobcom Jasmine
  • Záručný aj pozáručný servis
  • Individuálny prístup a množstvo spokojných zákazníkov
JasmineJ